Перший у світі вигнутий смартфон: LG G Flex.

Автор: | 29.10.2013

LG G Flex_0129 жовтня 2013 р. – Сьогодні настала нова віха в еволюції смартфонів: компанія LG Electronics (LG) офіційно представила LG G Flex, вигнутий смартфон, який повторює контур обличчя, – перший пристрій з подібним дизайном на ринку смартфонів. Новітній пристрій серії G створено на основі інновацій, розроблених різними підрозділами LG, – якими є вперше представлені на ринку вигнуті дисплей і акумулятор. LG G Flex також оснащений особливим користувацьким інтерфейсом, розробленим спеціально для моделі з вигнутим екраном.

«LG G Flex є кращим втіленням того, як має виглядати вигнутий смартфон, – повідомив д-р Чен-Сок Парк, президент і виконавчий директор компанії LG Electronics Mobile Communications. – LG G Flex відрізняє характерний дизайн, інноваційні апаратні можливості та унікальні функції користувацького інтерфейсу. Це значний прорив в галузі смартфонів з тих часів, як слово «смартфон» увійшло до нашої лексики».

Форма + функції: розуміючи людину

Вертикально вигнутий дизайн LG G Flex дозволяє скоротити відстань між ротом користувача і мікрофоном при стандартному захопленні телефону. Завдяки унікальній вигнутій формі LG G Flex, смартфон забезпечує кращу якість звуку, збільшуючи його рівень на 3 дБ порівняно зі звичайними смартфонами. Вигнутий дизайн також гарантує більш зручний захват пристрою і дозволяє комфортно зберігати смартфон у задній кишені. Більш того, в горизонтальному положенні дисплей забезпечує IMAX-подібний ефект з кутами огляду, зручними під час ігор і перегляду відео.

LG G Flex також оснащений фірмовою кнопкою Rear Key, яка була вперше представлена в LG G2. Таким чином, на бокових панелях пристрою немає кнопок, що зменшує імовірність випадкового вимикання або падіння телефону. При цьому зберігається можливість відрегулювати гучність під час розмови за допомогою вказівного пальця.

До інновацій через співпрацю

Поява LG G Flex стала можливою тільки завдяки успішній співпраці споріднених компаній LG Display і LG Chem. 6-дюймовий дисплей LG G Flex є найбільшим у світі Plastic OLED (POLED) дисплеєм, розробленим спеціально для масового виробництва смартфонів. У LG G Flex використовується ультратонкий ультралегкий вигнутий POLED-дисплей і вигнута OLED-панель. Вони виробляються на пластикових підкладках замість скла, що забезпечило можливість реалізації унікальної форми LG G Flex, а також надійну роботу пристрою. У дисплеї POLED застосовується технологія Real RGB. Стандартна колірна схема RGB реалізована в одному пікселі, в який входить три субпікселя основних кольорів – червоний, зелений і синій. Саме завдяки цій розробці екран пристрою став яскравішим, а відтворення кольорів більш чітким.

LG Chem розробила першу в світі вигнуту батарею спеціально для LG G Flex. Вигнута батарея G Flex розроблена за допомогою запатентованої технології Stack & Folding, яка знижує фізичне навантаження на батарею і забезпечує кращу продуктивність і стабільність. Незважаючи на свою тонку форму, батарея LG G Flex має ємність 3500 мАг, що забезпечує більш тривалу роботу пристрою без підзарядки.

Технології, орієнтовані на користувача

Окрім нових технологій, представлених у пристрої, LG G Flex є першим смартфоном, в якому застосували покриття задньої кришки типу Self-Healing. Завдяки еластичному покриттю дрібні подряпини і вм’ятини, які з’являються під час щоденного використання самостійно розгладжуються і зникають. Таким чином, G Flex зберігає свій зовнішній вигляд набагато довше, навіть без чохла.

Користувачі LG G Flex отримають широкі можливості відтворення різних музичних форматів – MP3-якості, CD-якості або 24 біт/192 кГц Hi-Fi відтворення. Унікальні функції користувацького інтерфейсу, такі як «Тук-тук», «Гостьовий режим» і Plug & Pop, які були вперше представлені і позитивно сприйняті в LG G2. Крім того, в LG G Flex реалізовано кілька нових розробок:

QTheater надає користувачам швидкий доступ до фотографій, відео і YouTube прямо з екрану блокування. При розблокуванні дотиком двох пальців, запускається ефект театральної завіси. Завіса підіймається, і користувач бачить робочий стіл або запущений раніше додаток.
Подвійне вікно розділяє широкий 6-дюймовий екран на два окремих вікна для більш ефективної багатозадачної роботи.
Swing Lockscreen змінює зображення на екрані блокування залежно від того, в якому положенні розташований пристрій.
Індикатор розпізнавання обличчя зеленим кольором LED-індикатор на клавіші Rear Key повідомляє про успішне розпізнаванні обличчя.
Таймер камери. На клавіші Rear Key спалахує червоний LED-індикатор для того, щоб оповістити про початок зворотного відліку часу до моменту зйомки.
Сигнал термінового виклику. На клавіші Rear Key спалахує червоний LED-індикатор у випадку кількох послідовних пропущених викликів від одного контакту.

LG G Flex буде доступний в Кореї, починаючи з листопада. Дата виходу на українському ринку буде оголошена додатково.

Ключові характеристики (версія для ринку Республіки Корея):

Процесор: чотирьохядерний Qualcomm Snapdragon ™ ® 800 (MSM 8974) з тактовою частотою 2,26 ГГц, GPU: Adreno 330, 450 МГц
Дисплей: 6-дюймовий HD (1280 х 720), вигнутий P-OLED (Real RGB)
Оперативна пам’ять: 2 ГБ оперативної пам’яті DDR3 LP/32Гб EMMC
Камера: Задня 13.0 Мп/Передня 2.1 Мп
Батарея: 3500 мАг (вбудована)
Операційна система: Android 4.2.2 Jelly Bean
Розмір: 160,5 х 81,6 х 7,9 — 8,7 мм
Вага: 177 г
Мережа: LTE-A/LTE/HSPA +/GSM
Інтерфейси: BT 4.0/USB 3.0 сумісний/Wi-Fi (802.11 A/B/G/N/AC)/NFC
Колір: Срібний титан
Інші: TDMB/Hi-Fi 24bit, 192 кГц відтворення