Як стати власником нерухомого майна в Греції?

Автор: | 02.09.2013

ГреціяСтати власником нерухомого майна в іншій країні , що може бути краще. Дуже відміінно на грецьких островах начати втілювати в життя свої сміливі та доцільнні мрії. Легкий запаморочливий аромат гірських рослин і доповнюючий його запах моря назавжди запам’ятаються найдосвідченішому мандрівникові . Під блаженними променями грецького сонця в тіні оливкових дерев вам забезпечений божественний спокій.

Придбання жилого нерухомого майна в курортних містах вважається вигідним вкладенням коштів . Хочете мати власність і додатковий дохід — купуйте житло в курортних містах на узбережжях .

Будьте готові розставити для себе пріоритети і вирішити , що Вам доцільніше : купити, або побудувати , жити в передмісті найбільших міст Греції , або невеликому містечку. Менші витрати на будівництво кажуть на його користь. Грецька держава дуже піклується про іммігрантів , надаючи при можливості практично безвідсотковий банківський заставний кредит для придбання їхнього нерухомого майна .

http://www.gismeteo.ua/city/daily/4928/Перед початком будівництва Вам необхідно купити землю. Найбільшу ціну Ви заплатите за земельну ділянку , розташовану поблизу найбільших міст Греції . Втридорого цінується і земля , розташована в безпосередній близькості від великих курортів Греції.

На обрання також земельної ділянки великий вплив робить особливість її розташування по відношенню до морського узбережжя і вогкість землі . Завдяки даному Ви зможете побудувати будинок і не боятися , що земля разом з будинком і деревами сповзе вниз. Не забувайте також про потреби облаштувати свій будинок всіма сучасними , такими звичними і незамінними зручностями.

У даному серйозному ділі, як покупка і будівництво будинку , Вам на підтримку можуть прийти адвокат і інженер. Російськомовний юрист зможе перевірити правильність оформлення документів , проведе переговори . Надайте інженеру підготовку інформації про характеристики земельної ділянки.

Протягом всього процесу реєстрації документів будівництва будинку доведеться знімати на час, або навіть купувати житло. Важко здається уявити, що зовсім біля центру міста і чуть далі від аеропорту, знаходиться упорядковані чудові житлові комплекси . Житлові комплекси мають і маленькі квартири , і шикарні вілли , і басейни . Ви можете самі спроектувати Ваш завтрашній будинок та проаналізувавши будівельний ринок , вибрати фірму -підрядника і постачальника будівельних матеріалів.

Ви можете зробити свій вибір на користь ринкової нерухомості на Криті замість придбання землі під будівництво приватного будинку . Вкладайте гроші у власний бізнес з надання послуг , які користуються великим попитом на курорті і Ви будете завжди в плюсі.