Презентація LG G2 – в Україні і на IFA 2013 у Німеччині.

Автор: | 05.09.2013

LG Electronics (LG) – LG G24 вересня 2013 р. – Новий смартфон компанії LG Electronics (LG) – LG G2 – був представлено у США і Німеччині вже у вересні. З 6 до 11 вересня компанія продемонструє можливості нового пристрою на міжнародній виставці IFA 2013. В Україні корстувачі могли більше дізнатися про новинку з танцювального флешмобу, присвяченого локальному запуску LG G2.

«Після появи смартфону в Кореї ми отримали багато позитивних відгуків про нього. Це показало нам, що інновації LG G2, орієнтовані на користувачів, справді відповідають їхнім потребам. Я упевнений, що споживачі відчують різницю», – сказав д-р Чонсок Пак (Jong-seok Park), президент і генеральний директор компанії LG Electronics Mobile Communications.

Неперевершені апаратні можливості LG G2 було розроблено на основі глибинних досліджень стилю життя і поведінки споживачів. Серед інновацій – інтуїтивно зрозумілі й функціональні клавіші управління Rear Key винятково на задній панелі пристрою, великий 5,2-дюймовий Full HD IPS дисплей з ультратонкою рамкою і надмістка батарея на 3 000 мАч.

Окрім того, LG G2 стане першим смартфоном на світовому ринку, який працює на базі новітнього процесора Qualcomm® Snapdragon™ 800.

13-мегапіксельна камера LG G2 із технологією Optical Image Stabilizer (OIS) дозволяє робити чіткі знімки, навіть коли смартфон перебуває у русі або в умовах недостатнього освітлення. Зйомка відео здійснюється з роздільною здатністю 1080з і 60 кадрів на секунду – якість, яку можуть забезпечити далеко не всі пристрої. До того ж, LG G2 із легкістю відтворює Hi-Fi звук (24 bit/192kHz), якість якого значно перевищує якість звучання CD-програвача і дорівнювано до студійного.

Поруч із потужними апаратними характеристиками LG G2 обладнано інноваційними і практичними функціями інтерфейсу користувача — Answer Me, QuickRemote, Plug & Pop, и Guest Mode.

З 6 вересня LG G2 можна буде побачити в залі 11.2 на міжнародній виставці IFA 2013 у м. Берлін (Німеччина). У кінці вересня новинка з’явиться і в Україні. Цей факт компанія LG Electronics вирішила відзначити презентацією нового флагману LG G2 і танцювальною постановкою на його честь у самому центрі Києва: http://www.youtube.com/watch?v=ynYcCJLPw4o.