На висоті: космічна одіссея LG G2.

Автор: | 30.08.2013

смартфону LG G2КИЇВ, 30 серпня 2013 р. – Компанія LG Electronics (LG) провела безпрецедентні випробування нового флагману LG G2. Вони показали, що його 13-мегапіксельна камера здатна робити знімки і відео бездоганної якості в екстремальних умовах.

Дослідження і тестування підтверджують виняткові характеристики продуктів компанії LG Electronics (LG), про що свідчать численні сертифікати й нагороди. Цього разу LG провела випробування нового флагманського смартфону LG G2. Після ретельної 45-денної підготовки зусиллями цілої команди спеціалістів LG Electronics LG G2 на борту повітряної кулі піднявся у стратосферу на висоту 30 км.

Політ тривав 58 годин. За цей час куля пройшла через нижні шари атмосфери й досягла стратосфери. Протягом усього підйому LG G2 перебував у режимі зйомки відео або фото. 13-мегапіксельна камера цього пристрою продемонструвала стабільну й безперебійну роботу в таких екстремальних умовах. Тепер стало абсолютно ясно, що навіть в розрядженому повітрі й при наднизькій температурі –50˚С смартфон чудово знімає і фото, і відео.

Зйомка в таких умовах і такої якості стала можливою за рахунок передових технологій камери LG G2. Перш за все, технологія Optical Image Stabilizer (OIS) запобігає розмиттю знімків. Незважаючи на те, що більшість смартфонів із технологією OIS обладнано камерами з роздільною здатністю від 4 до 8 МП, роздільна здатність камери LG G2 становить 13 МП. Окрім того, такі функції, як Super Resolution і Multi-point AF забезпечують стабільний фокус, як у цифровій камері. Дослід із повітряною кулею показав, що завдяки цьому рішенню знімки виходять чіткими і чистими, навіть коли сам смартфон рухається. Окрім того, в умовах недостатнього освітлення у стратосфері камера LG G2 змогла зняти, як виглядає наша планета з висоти 30 км.