Іжевські мережеві технології.

Автор: | 31.08.2013

лайнерФірму « Іжевські мережеві технології» створили і зареєстрували на початку 21 століття , для того , щоб надавати телекомунікаційні послуги , що гарантують високу надійність. На сьогоднішній день ця компанія вважається відомим оператором , який надає послуги з доступу до інтернету за допомогою фіксованого телефонного зв’язку .

З січня 2007 компанія впровадила новітню торгову марку , що має назву « ЛайнерТелеком ». З 2006 року почалася комерційна експлуатація контакт -центру. На сьогоднішній день за добу приймається і обробляється близько 2,5 тисячі факсів і дзвінків . Всі співробітники компанії регулярно проходять тренінги в якісному проведенню телефонних переговорів. Разом з тим здійснюється неухильний контроль надаваних послуг.

Даная компанія гарантує серйозний досвід при проведенні аудиторських досліджень інфраструктури організації перед запуском діяльності контакт- центру , швидкої реалізації пілотних проектів , швидкого реагування на корективи у завданнях клієнтів.

Сертифіковані та професійні інженери « Іжевський мережевих технологій » займаються максимальним контролем і моніторингом системи , обов’язково виконають всі взяті на себе зобов’язання , що стосуються надання послуг в обумовлені терміни.