LG представляє новий смартфон LG Optimus L1II

Автор: | 28.07.2013

LG Optimus L1IIКИЇВ, 25 липня 2013 р. – Компанія LG Electronics (LG) оголошує про вихід нової моделі в лінійці L-Series – LG Optimus L1II в односимній і двосимній версіях.

Смартфон LG Optimus L1II пропонує користувачам розширений набір функцій і елегантний зовнішній вигляд за доступною ціною. Цей пристрій витримано у філософії дизайну LG, що ґрунтується на трьох основних елементах: абсолютно гладкому корпусі, витончених лініях корпусу і стильній металевій обробці.

Під сучасним корпусом сховано чималі технічні можливості і вдосконалені функції. LG Optimus L1II обладнано батареєю збільшеної ємності 1 540 мАч і пропнує 3-дюймовий дисплей, який забезпечує власникові цього компактного пристрою достойні можливості перегляду контенту.

Функція перемикання SIM-карт у смартфоні LG Optimus L1II Dual стала ще простішою і ефективнішою. Зовнішні «гарячі клавіші» забезпечують зручне перемикання між SIM-картами. Окрім цього, у режимі зберігання коштів смартфон автоматично підбере найбільш економний варіант спілкування, проаналізувавши дані в адресній книзі.

«LG Optimus L1II ідеальний для тих, хто шукає поєднання функціональності й розширених можливостей для розваг, — коментує д-р Чонсок Парк, президент і генеральний директор компанії «LG Mobile Communications». – Обладнати пристрій новими й преміальними функціями – це й значить зробити його найбільш функціональним у своєму класі».

Смартфон LG Optimus L1II надійде у продаж у чорному й білому кольорах у другій половині серпня. Рекомендована роздрібна ціна односимної моделі становитиме 799 грн., двосимної – 849 грн.

Основні характеристики:

Операційна система: Android 4.1.2 Jelly Bean
Процесор: одноядровий з тактовою частотою 1 ГГц
Дисплей: 3-дюймовий QVGA LCD
Память: 4 ГБ / 512 МБ RAM
Камера: 2,0 МП
Акумулятор: 1 540 мАч
Розміри: 102,9 x 59,2 x 12,2 мм (Single: в усьому світі / Dual: SCA)

102,6 x 58,9 x 13,3 mm (Dual: Азія, СНД)

Кольори: чорний, білий