Лаконічний дизайн і преміальна функціональність: LG Optimus L4II з двома SIM скоро з’явиться в Україні.

Автор: | 22.05.2013

LG Optimus L4II з двома SIM-карткамиКомпанія LG Electronics (LG) представляє на українському ринку новий смартфон другого покоління L-Series – LG Optimus L4II з двома SIM-картками. Окрім можливостей Dual SIM, новий смартфон вирізняється стильним дизайном і великим екраном з чудовою якістю зображення. Окрім того, LG Optimus L4II обладнано функціями, які раніше були доступними лише власникам преміальних смартфонів.

Компанія LG Electronics прагне надавати своїм споживачам не лише естетичні, а й функціональні продукти. Смартфон другого покоління L-Series – LG Optimus L4II, – що надійде у продаж в Україні на початку червня, успадкував стиль преміальних смартфонів, зокрема LG Optimus G. Основа його унікального стилю – фірмові елементи дизайну. Абсолютно гладкий корпус, скреслені за допомогою технології лазерного різання кути й поляризована задня панель роблять телефон приємним на дотик та інтуїтивно зрозумілим для користувачів. Такі новини в галузі дизайну свідчать про те, що компанія LG Electronics виробила особливе розуміння елегантного мінімалізму, який і втілює у своїх продуктах.

Лаконічний дизайн має поєднуватися з преміальною функціональністю. Враховуючи побажання користувачів, LG обладнала двосімний смартфон LG Optimus L4II одним із найбільших у цьому класі пристроїв IPS-дисплеєм. Він суттєво менше навантажує очі користувача. Разом із ти, такий дисплей відтворює яскраві й реалістичні кольори зображень. Завдяки процесору з тактовою частотою 1 ГГц користувачам відкрито ще більше можливостей для розв’язання практично будь-яких задач. Незважаючи н а великий розмір екрану й потужний процесор LG Optimus L4II , заряду батареї вистачить надовго. Це порадує всіх любителів довгих розмов, соціальних мереж та ігр.

Новий смартфон LG Optimus L4II обладнано функціями, які забезпечать користувачу максимально зручну і безпечну роботу з цим пристроєм. До них належить функція QuickMemo, що вже залужила схвалення споживачів. Вона дає можливість робити нотатки на поверх будь-якого контенту на дисплеї. Користувачі можуть пересилати нотатки QuickMemo через SMS, електронну пошту чи соціальні мережі. Завдяки функції Cheese Shutter користувачі можуть робити фотографії за допомогою голосової команди. Функцію Safety Care можна налаштувати для сповіщення близьких у разі потенційної небезпеки, наприклад, про те, що смартфон не використовувано протягом тривалого часу або про місцезнаходження пристрою. У разі необхідності користувачі можуть тимчасово поділитися своїм LG Optimus L4II із друзями чи близькими. Тоді у пригоді стане функція Guest Mode, яка відкриває режим гостя, забезпечуючи схоронність приватної інформації. Окрім фірмових функцій, зі смартфонов LG Optimus L4II користувачеві стануть доступні більше 800 000 додатків від Google Play, оскільки апарат працює на базі нової операційної системи Android 4.1 Jelly Bean. Це ціле море можливостей для роботи й розваг, удосконалений і надзвичайно швидкий інтерфейс.

В Україні смартфон LG Optimus L4II з підтримкою двох SIM-карток з’явиться в торгових мережах на початку червня за рекомендованою роздрібною ціною 1699 грн.

Характеристики:

Дисплей: 3,8 дюймів IPS HVGA (320×480)
Процесор: одноядровий, 1,0 ГГц
Операційна система: Android 4.1 Jelly Bean
RAM 512 МБ
Внутрішня памʹять: 4 ГБ
Слот для Micro SD
Камера: 3 МП
Акумулятор: 1700 мАч
Розміри: 112,8 x 64,7 x 11,9