Гра в нерухомість — Settlers Онлайн.

Автор: | 21.05.2013

Гра в нерухомість - Settlers Онлайн.Коли справа доходить до гри, дій то пригоди є найбільш переважним явищем. Стратегія гри і аркадна гора, також дуже популярні, але якщо немає ніяких надмірних припливів адреналіну то багато завзяті геймери не завжди заінтриговані, грати в подібні ігри.

Реальна гра повина бути веселою, цікавою і розваєною. Ми за своєю природою схильний до сценографії, або мають певну перевагу деякі кольори над іншими. Ми хотіли б поекспериментувати з наших власних будинках. Майже у кожному випадку, кожен має власну думку відносно екстер’єру або інтер’єру, декорів будинку, офіса і поза конструкції або установи, що є певним рівнем вродженого розуміння.

Суміщая кольори і завзятісит хотілост порадити кращу онлайн гру в жанрі стратегії з економічним ухилом Settlers Онлайн. Я думаю більшість пам’ятають знамениту містобудівну гру Settlers. У 2011 р. вона була перенесена в онлайн і тепер кожен, хто має доступ до мережі Інтернету, може пограти в улюблену гру прямо зі свого браузера. Гра не сильно відрізняється від свого прабатька. Як з графіки так і по ігровій механіці.

Вам також як і раніше дають шматочок землі, який вам потрібно перетворити на диво середньовіччя. Для цього вам потрібно грамотно організувати виробництво, налагодити інфраструктуру і створити боєздатне військо. До 26 рівня йде як би навчальна частина, яка допомагає засвоїти основи гри. Після того як цей поріг буде досягнутий, відкриваються нові володіння і ви можете тісніше співпрацювати з іншими гравцями, налагодивши торгівлю і обмін ресурсами.

Крім економіки, тут є і військова справа. У грі 9 різних типів військ, яких можна використовувати, щоб провчити знахабнілого сусіда, або вибити з території розбійників чи якихось монстрів. Поки в грі немає системи PvP, проте розробники гри запевняють, що незабаром це упущення буде виправлено і гравці зможуть битися один з одним. А поки вони можуть підтримувати торговельно-економічні відносини. Ще пару слів варто сказати про Donate. Гра зроблена таким чином, що донатери не мають особливих переваг над тими, хто вирішив грати лише своїми силами. Тому, Донат тут, скоріше для прискорення тих чи інших процесів, ніж для одержання якихось грандіозних бонусів.

Загалом, гра Settlers Онлайн — це гідний продовжувач справи знаменитої серії. Вона відмінно підійде тим, хто любить неквапливі, розмірені економічні стратегії, де дуже важливі тактичні здібності і розум гравця.