Chrome для мобільної операційки iOS.

Автор: | 18.04.2013

Chrome для мобільної операційки iOS.Фірма Google вже оновила свій браузер Chrome і для мобільної операційки iOS. Новенька, 26-а версія веб-браузера виникла в App Store з 9 на 10 число цього місяця.

У новій версії відомого браузера Chrome для мобільних iPhone і також плеєрів iPod touch вже є повноекранний режим. Коли Ви розкриваєте інтернет-сайт і прокручуєте його донизу, втрачається панель-«універсальне вікно пошуку» з адресним рядком і клавішами управління. При прокручуванні догори панель повертається.

Сторінки за допомогою нового Chrome відсилаються на друк з підтримкою таких сервісів як AirPrint або умовний принтер Google. Крім того, браузер дозволяє зберегти сторінку в PDF форматі в сховище файлів Google Drive.

Chrome 26-й доступний на Компьютори з Linux Windows і OS X і на мобільних з iOS і Android. Інноваційні версії Chrome на движку WebKit, але скоро браузер напевно переведуть на новий движок Blink. На тих, хто користується iOS, нововведення не вплине, так як Apple запускає в App Store лише веб-оглядачі на WebKit.