Сім інноваційних мобільних пристроїв LG отримали найпрестижніші нагороди iF Design Product Award.

Автор: | 28.01.2013

нагороди iF Design Product AwardКИЇВ, 28 січня 2013 року — Компанія LG Electronics заявила, що сім її мобільних пристроїв, серед яких LG Optimus G і LG Optimus L9, отримали престидні нагороди iF Design Product Award 2013.

«Наша компанія вкладає істотні інвестиції в розробку дизайну смартфонів з метою створити унікальні й відмінні від конкурентів продукти, — сказав д-р Чен-Сок Парк (Jong-seok Park), президент і CEO компанії LG Electronics Mobile Communications. — Ми впевнені, що дизайн вкрай важливий, оскільки не тільки доповнює, але й удосконалює наші високопродуктивні пристрої. Досягнення ідеального балансу між стилем і функціональністю завжди залишатиметься незмінним пріоритетом компанії LG Electronics».

Предметом особливої гордості компанії є дві флагманські моделі, що стали лауреатами премії — LG Optimus G і LG Optimus L9. Подібно смартфонам лінійок LG Chocolate і PRADA Phone by LG 3.0, моноблок LG Optimus G виконаний у насиченому чорному кольорі та поєднує мінімалізм та елегантність. Преміальний зовнішній вигляд смартфона доповнюють 4,7-дюймовий True HD IPSPlus дисплей і запатентована унікальна технологія Crystal Reflection, завдяки якій візерунок на задній панелі змінюється в залежності від освітлення й кута огляду. Стильний смартфон LG Optimus L9 виконаний згідно з філософією дизайну L-Style. Його тонкий 9.1-міліметровий корпус із металевою окантовкою витончено виглядає та комфортно лежить у руці.

Також серед призерів — перший у світі смартфон з 2 ГБ оперативної пам’яті LG Optimus LTE 2, який з’явився в продажі у травні 2012 року в Кореї, та LG Lucid 4G, версія LG Optimus LTE для американського мобільного оператора Verizon. Флагман лінійки смартфонів L-Style — LG Optimus L7 — також був відзначений компетентним журі форуму. Нагороду отримали й LTE смартфон LG Optimus Life, нещодавно представлений у Японії, і LG Smart Dongle, за бездротове з’єднання з LG Smart TV.

Церемонія нагородження iF Design Product Award 2013 відбудеться 22 лютого 2013-го року в музеї BMW World, Мюнхен, Німеччина.

В жизни так случилось,что надо организовать переезд квартиры недорого заказать это вполне реально, на elpereezd.ru это даже возможно, они бережно перевезут вашу мебель и электронику и ваши любимые гаджеты к новому месту обитание.