Революційний прорив в сфері IT«Окуляри доповненої реальності».

Автор: | 11.01.2013

проект «Окуляри доповненої реальності».Інженери однією з провідних IT-компаній світу підняли завісу таємниці і розповіли про новий проект, який, на думку багатьох експертів, здатний перевернути у свідомості людей уявлення про високі технології. Називається цей проект «Окуляри доповненої реальності».

Пристрій дійсно являє собою окуляри, але незвичайні. Над правим оком розташоване невелике скельце — прозорий екран для відображення інформації. Також там знаходяться мікрофон і веб-камера. Окуляри мають у своєму арсеналі близько чотирнадцяти основних функцій, таких як, наприклад, навігація, відеодзвінки, щоденник, погода та інші.

Аналітики інвестиційного фонду «MMCIS investments» вже назвали цей проект революційним проривом в сфері IT, адже окуляри доповненої реальності, по суті, не що інше, як портативний комп’ютер, що дозволяє жити без відриву від Мережі. Ажіотаж навколо новинки настільки великий, що зрівнятися з ним може тільки поява планшетів або смартфонів. Експерти відзначають, що окуляри можуть використовуватися не тільки в повсякденному житті в якості помічника любителів передових технологій, але і в сфері реклами. Прилад буде автоматично визначати місцезнаходження власника — і на екрані буде з’являтися реклама того чи іншого закладу, що знаходиться поблизу, наприклад ресторану чи кафе. Це нагадує технологію з фантастичних фільмів: приміром, пішов дощ, і окуляри самі пропонують зайти в кав’ярню поблизу, а також розкажуть про знижки в найближчих магазинах.

Окуляри доповненої реальності дадуть можливість користуватися картами, голосом і всіма соціальними мережами в інтернеті без використання телефону. Нова технологія відкриває такі величезні можливості, що випуск очок стане справжнім ударом для виробників мобільних телефонів і смартфонів.

Зручний, стильний і багатофункціональний гаджет зараз є самою очікуваною новинкою, тому не дивно, що менеджери компанії-розробника тримають в секреті інформацію про вихід очок на ринок, проте є припущення, що унікальна технологія потрапить на масовий ринок уже в наступному році.