Дебют смартфонів LG OPTIMUS L-серії на сторінках Vanity Fair.

Автор: | 11.06.2012

СЕУЛ, 11 червня 2012 року — компанія LG Electronics (LG) оголосила про ексклюзивне співробітництво з журналом Vanity Fair (Великобританія) і британською знаменитістю, модним фотографом Ральфом Джоном Перу (Ralph John Perou). Результатом цієї співпраці стане втілення в життя нового дизайну L-Style, що створений для шанувальників стилю і високих технологій.

Відомий фешн-фотограф та портретист Ральф Джон Перу, що працював із такими знаменитостями, як Кеті Перрі, Джастін Тімберлейк і Хелен Міррен, здійснив фотосесію для липневого номера журналу Vanity Fair, який присвячений гармонії стилю і технологій. Це серія чорно-білих знімків, на яких зображені моделі з новітніми смартфонами LG Optimus L, що символізують п’ять елементів дизайну L-Style: сучасний стиль із чіткими контурами кутів, новий концепт Harmonized Design Contrast, дизайнерське рішення Floating Mass Technology, технологію Seamless Layout і елегантний стиль Sensuos Slim Shape.

Художня концепція фотозйомки — це спільна ідея LG, Vanity Fair і Перу. LG і Vanity Fair показали, як найкраще представити технології та моду, а Перу об’єднав ці ідеї в єдине ціле. Моделі для фотозйомки є представниками абсолютно різних професій: від танцюристів і візажистів до неврологів. Але всіх їх об’єднує природжене почуття стилю — таке, як у покупців смартфонів L-серія LG Optimus.

«Люди вважають, що фотографи цікавляться лише тим, як виглядають речі, але особисто я завжди звертаю увагу на те, як вони працюють, чи викликає це захват, – говорить Перу. – Мені дуже сподобалося працювати з LG та Vanity Fair. Ми свідомо обрали для фотосесії яскравих, красивих і розумних людей, які змогли відобразити витонченість, захват і технічну досконалість цих телефонів».

«Ми раді співпрацювати з Vanity Fair (Великобританія) і Перу в цій кампанії, – говорить Брайан На (Brian Na), виконавчий віце-президент та керівник відділу глобальних продажів і маркетингу компанії LG Mobile Communications. – Наша головна мета – зробити L-Style у Великобританії іконою стилю, та ми знайшли для її втілення найкращих партнерів».