Представлена гра ​​Halo 4 Limited Edition

Автор: | 17.05.2012

Компанія Microsoft і студія 343 Industries представили Halo 4 Limited Edition, повідомляє Joystiq. До нього увійдуть різні бонуси для багатого режиму гри.

Так, власникам обмеженого видання відразу стануть доступні дев’ять додаткових карт для мультиплеера (інші гравці отримають їх пізніше у вигляді трьох додатків) і шість ігрових «спеціалізацій», які допоможуть геймерам домогтися більш високого рангу. Завдяки їм стануть доступні нові можливості для зміни зовнішності персонажа Halo 4. Як відзначається в прес-релізі Halo 4 Limited Edition, спеціалізації отримають всі гравці, але лише власники LE зможуть зробити це відразу після релізу гри Halo 4.

Також в Limited Edition увійде унікальна броня, новий зовнішній вигляд штурмової гвинтівки, подовжена версія веб-серіалу Halo 4: Forward Unto Dawn і інший контент. Розширене видання шутера обійдеться гравцям в 99,99 долара (близько 3 тисяч рублів). Чи з’явиться Halo 4 Limited Edition в Росії, поки не повідомляється.

 

Компанія Microsoft також поділилася додатковими відомостями про мультіплеер шутера Halo 4. За словами видавця, в грі Halo 4 Limited Edition з’явиться нова система розвитку персонажа, а також нові можливості модифікація броні героя. Ці нововведення будуть використовуватися як в Spartan Ops (кооперативної кампанії, розрахованої на 1-4 гравців), так і в War Games — класичному «змагальному» режимі, в якому «червоні» борються проти «синіх».

Microsoft також розповіла про те, що вона збирається щотижня випускати в Xbox Live відеоролики, присвячені героям Spartan Ops — особливому загону спартанців Majestic та іншим мешканцям корабля UNSC Infinity.

Вихід Halo 4 відбудеться відбудеться 6 листопада. Цей шутер стане першою грою в основній серії Halo, яку розробить не її студія-творець Bungie, а яка належить Microsoft 343 Industries.