Фільм «Голодні ігри» — очолили Російський кінопрокат.

Автор: | 27.03.2012

Лідером російського кінопрокату за підсумками уїкенда 23-26 березня став фільм «Голодні ігри». Як повідомляє РИА Новости з посиланням на дані порталу Kinobusiness.com, картина зібрала в прокаті 6,6 мільйона доларів.

Фільм «Голодні ігри» («The Hunger Games») — екранізація однойменного бестселера Сьюзан Коллінз про постапокаліптичну державу Панем, яка проводить щорічний нелюдський турнір на виживання серед підлітків. Головна героїня Кітнісс Евердін (Дженніфер Лоуренс) намагається стати учасницею змагання замість своєї молодшої сестри … Останнє у відео.

На друге місце опустився лідер двох попередніх тижнів, пригодницький фільм «Джон Картер», що приніс прокатникам 2,9 мільйона доларів. Загальні збори картини з початку показів в Росії та СНД досягли 30,7 мільйона доларів.

Третє місце, як і тиждень назад, зайняла комедія «Той ще Карлосон!» з Михайлом Галустяном. За звітний період фільм зібрав 2,8 мільйона доларів, а його загальна каса склала 7,5 мільйона.

Четверте місце в списку найкасовіших фільмів вікенду 23-26 березня зайняв мультфільм «Лоракс», який заробив 2,6 мільйона доларів (загальні збори — 13000000). Замкнув п’ятірку лідерів фільм «Білосніжка: Помста гномів», що принесла прокатникам 2,3 мільйона доларів (сумарна каса — 7,6 мільйона).