Microsoft запропонувала свої продукти на заміну Google!

Автор: | 05.02.2012

Microsoft

Корпорація Microsoft закликала користувачів, незадоволених останніми нововведеннями в Google, спробувати свої продукти. Запис з описом переваг сервісів компанії з’явилася в її офіційному блозі.

В кінці січня Google оголосила, що з першого березня об’єднає політики конфіденційності різних сервісів в один документ. Він буде містити пункт, що дозволяє корпорації використовувати дані, надані користувачем одному сервісу, в інших своїх продуктах.

Для тих, хто залишився незадоволений такими змінами і підшукує собі альтернативу, Microsoft описала переваги власних продуктів. Так, поштовий сервіс Hotmail і «хмарний» пакет офісних додатків Office 365 не використовують вміст листів і документів для підбору рекламних оголошень, вказується в заяві компанії. Аналогічні продукти Google, навпаки, грунтуються в підборі реклами на поштовому листуванні та інших даних користувачів.

Також Microsoft пропонує звернути увагу на свій пошуковик Bing і браузер Internet Explorer. Останній, говориться в блозі, має функцію захисту від відстеження дій користувача сторонніми інтернет-ресурсами. Цим «грішить», зокрема, соціальна мережа Facebook, що збирає інформацію за допомогою кнопки «Мені подобається» на сайтах.

Крім запису в блозі, Microsoft вирішила опублікувати відповідну рекламу в ряді газет, зазначено в заяві. В оголошеннях, зокрема, говориться: «Кожен пункт даних, який Google збирає і пов’язує з Вами, збільшує Вашу вартість для рекламодавців».

Нововведення Google викликали у інтернет-користувачів неоднозначну реакцію. Деякі з них висловлювали стурбованість таким прагненням до «персоналізації» сервісів компанії. У відповідь на це компанія заявила, що для користування значною частиною її продуктів необов’язково входити до свого облікового запису і крім того, користувачі можуть використовувати окремі аккаунти для кожного з сервісів.

Лента.ру