LG представляє смартфон Optimus 3D Max на MWC 2012.

Автор: | 29.02.2012

Минулого року на міжнародній виставці Mobile World Congress (MWC) компанія LG Electronics представила смартфон Optimus 3D, на якому можна переглядати будь-який 3D контент навіть без спеціальних окулярів. Цього року на MWC 2012 буде представлений смартфон Optimus 3D Max. Завдяки своєму функціоналу й ергономічному дизайну Optimus 3D Max стає справжньою 3D-платформою і представляє наступний етап у розвитку екосистеми 3D.

У LG Optimus 3D Max реалізований ряд нововведень, які забезпечують користувачеві такі переваги:

Чудова продуктивність і новітні мобільні технології

LG Optimus 3D Max — це потужний смартфон із яскравим дисплеєм, однаково швидкий як в 2D, так і в 3D-режимі. Швидкість мереж 3G також поліпшена до HSPA +21 Мбіт. Функція LG Tag + пропонує можливості NFC, що робить життя користувача більш комфортним. До того ж з її допомогою можна автоматично змінювати налаштування телефона за допомогою спеціальних тегів, налаштованих для певних режимів: «автомобільний», «офісний» або режим сну. У залежності від розташування теги будуть автоматично змінювати налаштування телефона, наприклад, вмикати / вимикати Wi-Fi, Bluetooth, GPS і регулювати гучність.

Окрім інноваційних можливостей, відвідувачі MWC 2012 зможуть також побачити деякі з переваг смартфона, які будуть доступні в межах maintenance release або після завантаження спеціального додатка з LG SmartWorld (www.LGsmartworld.com). Додаткові можливості містять:

— HD Converter — перетворює в HD контент, який передається з телефона на телевізор через MHL-підключення, у тому числі 2D-ігри на основі Open GL і додатки після конвертації в 3D, а також додаток Google Earth;

— Range Finder для визначення відстані між камерою і об’єктом зйомки, а також розмірів об’єкта методом тріангуляції;

— Зовнішнє фокусування підвищує якість знімків, зроблених смартфоном, використовуючи інформацію про глибину зображення.

Чудова підтримка 3D і покращена сумісність 2D і 3D.

Поліпшений 3D-конвертер дозволяє конвертувати Google Earth, Google Maps та інші електронні мапи. Водночас 3D-фото і відео, зняті камерою Optimus 3D Max, можна переглядати в одноекранному режимі в 2D, перемикаючи режими за допомогою «гарячої» 3D-клавіші на бічній панелі пристрою. LG також має намір розширити кількість відеоконтенту, додатків та ігор, оптимізованих для 3D-конвертера, які можна завантажити в 3D-зоні на LG SmartWorld.

Стильний дизайн і легкий витончений корпус

Преміальний дизайн LG Optimus 3D Max відображає уважність компанії до точних деталей. У дизайні Optimus 3D Max компанія залишила лише найнеобхідніше, прибравши всі зайві деталі. Тонкий, всього 9,6 мм завтовшки, смартфон із металевими заокругленими кутами важить 148 грам і при цьому оснащений кращими 3D-функціями, які доповнюють популярні 2D-можливості. Optimus 3D Max також підтримує унікальні 3D-піктограми, в які користувачі можуть помістити свої фотографії за допомогою Icon Customizer.

«Optimus 3D Max — це результат незмінної стратегії LG, спрямованої на те, щоб підняти доступні користувачеві розваги на новий рівень, — сказав д-р Чен-Сок Парк (Jong-seok Park), президент і CEO компанії LG Electronics Mobile Communications. — Поява Optimus 3D в минулому році відкрила нову еру смартфонів, і Optimus 3D Max підтверджує залученість компанії в розвиток ринку портативних 3D-розваг».

У березні Optimus 3D Max буде представлений в Кореї, а потім у Європі та на інших ринках. Про оновлення його версії операційної системи до Android 4.0 Ice Cream Sandwich буде оголошено додатково.

Основні характеристики:

— Чіпсет: двоядерний процесор (OMAP4430) 1,2 ГГц

— Дисплей: 4,3-дюймовий 3D-дисплей з WVGA Corning® Gorilla® Glass 2

— Пам’ять: 8 Гб внутрішньої пам’яті, 1 Гб вбудованої пам’яті

— Камера: 5 МП, подвійний об’єктив

— Операційна система: Android 2.3 Gingerbread

— Акумулятор: 1520 мАг

— Інші функції: HSPA + 21 Мбіт
— HDMI підключення 2D/3D ТВ / монітор із роздільною здатністю до 1080p через MHL
— DNLA для бездротового з’єднання з TV / PC (3D-відео також підтримується)
— Повноцінна підтримка технології NFC, LG Tag+