Коротка реклама не дратує інтернет-користувачів.

Автор: | 29.02.2012

Інтернет-користувачі добре знають, що за безкоштовний контент їм доводиться платити переглядом реклами. І, згідно з останнім опитуванням Poll Position, їм не подобається, коли реклама триває занадто довго.

В онлайн-опитуванні взяли участь 1179 американців. Більшість з них заявило, що чим коротше реклама, тим краще. Більше половини (54%) зазначили, що 15 секунд цілком достатньо для реклами, в той час як ролики, що тривають не менше 30 секунд визнали прийнятними лише 12% опитаних. 4% здатні без роздратування перенести 45-секундний ролик. І лише рідкі любителі реклами здатні дивитися ролики, що тривають декілька хвилин.

У ході щорічного дослідження Digital Video Advertising Trends аналітики Break Media з’ясували, що зростання витрат на онлайн-рекламу, який спостерігався в 2011 році, продовжиться і в 2012 році.

«Витрати на інтернет-рекламу ростуть швидше, ніж очікувалося, і ми вперше бачимо, що значна частина ресурсів на неї береться з бюджету на телевізійну рекламу, — говорить віце-президент відділу маркетингу Break Media Енді Ту. — Нові рекламні формати і розцінки змінюють традиційні шляхи, за допомогою яких купується і продається реклама. Модель Cost per View (оплата за перегляд) стає все більш популярною. Разом з нею і деякими новими форматами начебто відео для мобільних пристроїв бренди отримують хорошу можливість працювати із споживачами в новому році ».

по інф.adindex.ru