Планшет Samsung Galaxy Tab 7.7- перший у світі.

Автор: | 22.01.2012

Компанії Samsung Telecommunications America і Verizon Wireless проголосили на виставці CES-2012 про впровадження на ринок США планшета Samsung Galaxy Tab 7.7 з підтримкою технології LTE — бездротового зв’язку четвертого покоління (4G). Планшетний комп’ютор Samsung Galaxy Tab 7.7 буде працювати в мережі 4G LTE мобільної компанії Verizon Wireless, яка надає самі високі швидкості для мобільного широкосмугового доступу в північній Америці. Підтримка мережі 4G LTE дозволить користувачам які куплять Galaxy Tab 7.7 без перешкод спілкуватися в відеочатах, з комфортом дивитися веб-сайти з «важкою» графікою та дуже швидко скачувати об’ємні файли.

Планшет Samsung Galaxy Tab 7.7- перший у світі мобільний комп’ютер, що володіє дисплеєм Super AMOLED Plus. Екран в Samsung Galaxy Tab 7.7 Super AMOLED Plus який підтримує HD-роздільність і володіє здатністю 1280 x 800 пікселів, що забезпечує високу чіткість зображення та контрастність, а також чудове реальне відтворення кольору. Корпус планшета Samsung Galaxy Tab 7.7 товщиною всього 7,89 мм і його вага складає 335 г. Такий компактний планшет-пристрій зручно тримати в руці і без проблем можна поміститься в кишені або в сумочці.

Якщо купити Планшет Samsung Galaxy Tab 7.7 то дізнаєтесь, що він володіє потужним двоядерним процесором з частотою 1,4 Гц який безперешкодну багатозадачність, високу швидкість завантаження файлів та високу продуктивність при перегдяді та обробці мультимедійних файлів.

Модель Samsung Galaxy Tab 7.7 працює під на ОС Android 3.2 Honeycomb, яка була оптимізована для його 7-дюймового екрана. Навіть у спеціальному режимі по сумісності програми, які є не створені для роботи на великоформатних мобільних екранах, займають всю робочу площу дисплея планшета Samsung Galaxy Tab 7.7 без їх спотворень.

Користувальницький інтерфейс Samsung TouchWiz дає можливість настроювати головний екран планшета, наприклад додаючи зображення, посилання на веб-сайти, повідомлення з соціальних мереж тощо. Крім того, планшетний інтерфейс TouchWiz містить в собі панель Mini Apps з часто використовуваними додатками для Андроїда, це і диспетчер завдань, календар, повідомлення, відео і музичний плеєр.

Планшет Galaxy Tab 7.7 може відтворювати відеофайли в режимі 1080p Full HD, підтримує також DivX та безліч інших популярних кодеків. Фірмові сервіси Samsung Hub надають користувачеві легкий доступ до інтернет контенту: електроних книг, ігор, відео, музики і т.д.

Модель Samsung Galaxy Tab 7.7 також може використовуватись як універсальний пульт дистанційного управління для електроніки яка у вас використовується вдома — телевізорами, DVD, плеєрами Blu-ray, ТБ-приставками та будь якими іншими аудіо та відеосистемами.

Також у цьтому планшетному комп’юторі Samsung встановлено повний набір сервісів від Google Mobile, а це і Gmail™, фірмовий пошук Google™, карти Google Maps™ і інтернет доступ до більш ніж 400 тис. додатків в інтернет-магазині Android Market™. Крім того, Samsung Galaxy Tab 7.7 отримав сертифікацію SAFE™, що означає, що ця модель планшета володіє надійними методами захисту персональних даних. Останні включають в себе програмне рішення Mobile Device Management (MDM), та апаратне шифрування даних , що включає підтримку віртуальних приватних мереж (VPN). Пресс-центр Самсунг