Як заробити на сайті.

Автор: | 25.12.2011

Новачки, читайте уважно. Дуже багато вебмастерів планують підробляти на своїх веб-ресурсах, але не всі володіють знаннями про те, як це робиться. І зараз я хочу розповісти вам про це. Для початку нам треба розібратися, яка тематика вашого ресурсу, тому, що від тематики безпосередньо залежить ваш грошовий баланс. Чим більше конкурентна спрямованість вашого ресурсу в мережі, тим дорожче буде коштувати ваш сайтовой трафік, далі нам потрібно обрати спосіб, за допомогою якого ви хочете збирати гроші з вашого сайту. Це може бути контекстна реклама, продаж посилань і так далі. Також можливо змішувати між собою різноманітні методи. Давайте оглянемо кожен метод по черзі.

Контекстна реклама-непогано приносить заробіток, будь у вашого веб-ресурсу відмінна відвідуваність. Реклам для веб-ресурсів можна знайти велику кількість і я не бачу потреби розповідати про кожну, так що тому я розповім про лише найбільш всього розповсюджені з них, можу порадити контекстну рекламу для веб-ресурсів з висококонкурентною тематикою, бо там ціна за один клік по рекламі розміщеної буде високою, і ваш дохід на такому веб-ресурсі вийде досить непоганим.

Другий спосіб-продаж посилань зі свого власного ресурсу. Я вважаю такий метод одержання грошей поганим, тому що чим більше ви маєте посилань на чужі блоги, тим більше можливостей, що ви будете забанені пошуковими машинами.

Ще одним способом є заробіток на партнерських програмах. Ви рекламуєте на своєму веб-ресурсі товар незнайомої вам особи або компанії і за кожен перехід по рекламі вам капають грошенята. Існують партнерські програми, де бабло платять за покупку рекламованого товару.

На мою думку, одним з найбільш рідкісних методів вивудження бабла на своєму ресурсі є його продаж. Якщо вам раптом чомусь знадобилася чимала сума грошей, то ви завжди зможете продати свій власний сайт. Існує величезна кількість бірж, на яких є можливість продати власний ресурс за ціною, починаючи від 700 зелених. Але якщо вам зараз не дуже потрібна така велика сума, то ні в якому разі не продавайте свій ресурс, а розкручуйте його, вкладайте в нього гроші, створюйте його таким, щоб інформацію на ньому було дуже цікаво прочитувати, і потім ваш власний сайт дасть вам дуже багато грошенят.