Як створити сайт новачкові.

Автор: | 03.11.2011

Маючи під рукою власний сайт, у Вас відкриваються нові можливості, такі як: рекламувати свої послуги, вставити рекламу і заробити на цьому і багато чого ще. У цій статті я Вам покроково поясню інструкцію по створенню сайту.

Крок № 1.

Насамперед почніть вивчати мову html. Всі люди перед створенням сайту вивчали саме її. Не знаючи html, фактично неможливо створити сайт. Підручники або відео навчання, Ви можете подивитися в інтернеті.

Крок № 2.

Сподіваюся, Ви вже вивчили код html. Тепер давайте поговоримо про каскадну таблицю стилів, іншими словами CSS. КСС вміє робити гарний фон для сайту, також меню сайту, і т.д. Отже, якщо Ви хочете реально гарний, а не просто «Білий» сайт, то після вивчення html почніть вивчати css. Підручники так само можна знайти в інтернеті.

Крок № 3.

Якщо Ви читаєте цей крок, то Ви вже освоїли два поняття: html і css, ВІТАЮ!

Тепер Вам потрібно ці знання застосувати на практиці. Я Вам пропоную завантажити програму ADOBE DREAMWEAVER. На сьогоднішній день ця програму є кращою в написанні сайтів. Плюс до всього програма заощаджує Ваш дорогоцінний час. Чому, запитаєте Ви? Тому що в неї вже вбудовано все найнеобхідніше, і якщо Ви пишете свій сайт в блокноті Ви, вб’єте на це цілий день, а в дреамвівер всього кілька хвилин. Якщо Ви хочете щоб на Ваш сайт мав реєстрацію, форуми, коментування, то Вам потрібно вивчити cms joomla або іншу якусь cms яких дуже багато розвелося в інтернеті як платних так і безкоштовних. Що же таке Джумана? Джумана-це двіжок на якому складається більшість сайтів інтернету і для нього потрібен хостинг php mysql. Так що вперед гризіть граніт науки!

Вітаю, тепер Ви знаєте все, що потрібно знати при створенні сайту. Упевнений Ви, вже зробили сайт і тепер залишається питання як зареєструвати домен і вибір хостингу.

Крок № 4.

Отже, нам потрібен домен. Домен це ім’я Вашого сайту. Припустимо там мойсайт.ру.

Крок № 5.

Після покупки домену, нам залишилося лише придбати хостинг. Хостинг цей простір на комп’ютері де зберігаються всі дані Вашого сайту.

Ну, от і все Ваш сайт до Ваших послуг.

Бонус!

У цій бонусної статті ми обговоримо, як заробити на своєму сайті.

Першим стати джерелом прибутку стане контекстна реклама. Це скрипт який сканує Ваш сайт і виставляє оголошення схожі за тематикою Вашого сайту. Якщо відвідувача зацікавило оголошення і він по ньому клацне, то Ви отримаєте від одного цента до десяти центів або більше в залежності від рекламної тематики.